{KEYWORDS}
# | Uczniem | Klasa | Poziom | Wynik | Lepiej, niż1 | Stopień |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oliwia Maćko | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 79.6% | 72% | III |
2. | Kryspin szczęśniak | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 79% | 70% | III |
3. | Magdalena Wojtyra | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 78.7% | 68% | III |
4. | Karolina Załuska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 76.9% | 66% | III |
5. | Kinga Murawska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 75.6% | 61% | III |
6. | Karolina Wnuk | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 73.2% | 58% | |
7. | Szymon Pajewski | 2 TI | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 72.1% | 54% | |
8. | Katarzyna Mral | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 71.7% | 51% | |
9. | Amelia Zdziebowska | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 67.1% | - | |
10. | Rafał Malinowski | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 60.9% | - | |
11. | Tomasz Froehlich | 2 TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 46.8% | - | |
12. | Rafał Grosiński | 3f | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 69% | 56% | |
13. | Konrad Sekściński | 4 TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 64.8% | - | |
14. | Anna Kozłowska | IVF | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 59.6% | - | |
15. | Dorota Żołądkiewicz | III | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 50.1% | - | |
16. | Izabela Józefowicz | 4 | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 40.6% | - |
# | Uczniem | Klasa | Poziom | Wynik | Lepiej, niż1 | Stopień |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolina Załuska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 89% | 83% | II |
2. | Kinga Murawska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 85% | 74% | II |
3. | Magdalena Wojtyra | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 84% | 67% | III |
4. | Karolina Wnuk | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 75.2% | - | III |
5. | Oliwia Maćko | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 72.5% | - | |
6. | Kryspin szczęśniak | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 71.8% | - | |
7. | Katarzyna Mral | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 69.7% | - | |
8. | Amelia Zdziebowska | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 59.8% | - | |
9. | Tomasz Froehlich | 2 TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 54% | - | |
10. | Rafał Malinowski | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 38.2% | - | |
11. | Anna Kozłowska | IVF | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 89.7% | 80% | II |
12. | Krzysztof Kowalicki | IV TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 85.3% | 64% | II |
13. | Konrad Sekściński | 4 TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 70% | - | |
14. | Dorota Żołądkiewicz | III | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 65.7% | - | |
15. | Rafał Grosiński | 3f | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 51.5% | - | |
16. | Izabela Józefowicz | 4 | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 50.3% | - |
# | Uczniem | Klasa | Poziom | Wynik | Lepiej, niż1 | Stopień |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kryspin szczęśniak | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 58.1% | 80% | III |
2. | Tomasz Froehlich | 2 TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 53% | 75% | III |
3. | Kinga Murawska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 49.5% | 66% | |
4. | Oliwia Maćko | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 46.1% | 59% | |
5. | Amelia Zdziebowska | 2 | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 44.7% | 55% | |
6. | Karolina Wnuk | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 40% | - | |
7. | Magdalena Wojtyra | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 37.7% | - | |
8. | Karolina Załuska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 34.6% | - | |
9. | Katarzyna Mral | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 33% | - | |
10. | Rafał Malinowski | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 24.9% | - | |
11. | Dorota Żołądkiewicz | III | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 58.5% | 80% | III |
12. | Krzysztof Kowalicki | IV TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 45.7% | 59% | |
13. | Anna Kozłowska | IVF | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 44.1% | 56% | |
14. | Rafał Grosiński | 3f | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 43.2% | 53% | |
15. | Izabela Józefowicz | 4 | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 41.7% | - | |
16. | Paulina Kopczyńska | III | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 39% | - | |
17. | Konrad Sekściński | 4 TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 37.4% | - |
# | Uczniem | Klasa | Poziom | Wynik | Lepiej, niż1 | Stopień |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kinga Murawska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 74.5% | 56% | |
2. | Magdalena Wojtyra | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 70.7% | 50% | |
3. | Karolina Załuska | II TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 68.5% | - | |
4. | Szymon Pajewski | 2 TI | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 68.3% | - | |
5. | Tomasz Froehlich | 2 TOT | 2 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 50.8% | - | |
6. | Krzysztof Kowalicki | IV TOT | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 58.8% | - | |
7. | Izabela Józefowicz | 4 | 3/4 klasa szkoły ponadgimnazjalnej | 54.4% | - |